Atribuită
Cumpărare directă
RCA B0, 12 luni: 1.Volkswagen Tiguan Highline , NT-11-VWT, 1968 cmc / 140KW, WVGZZZ5NZLW825445, valabilitate incepand cu 26.02.2020 2. Volkswagen Tiguan Highline ,NT-12-VWT 1968 cmc / 140KW WVGZZZ5NZLW823482, valabilitate incepand cu 26.02.2020 3.Volkswagen Tiguan Highline , NT-13-VWT 1968 cmc / 140KW WVGZZZ5NZLW820675,valabilitate incepand cu 26.02.2020
- Număr anunț
- DA24997369
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA NORD-EST (CUI 11616139)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.487 RON
- Valoare atribuită
- 2.487 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.