Atribuită Cumpărare directă

Masca de protectie respiratorie, protectie citostatica cat III, rezistenta la fluide, cu eficienta filtrului bacterial peste 98%, FFP3 MEDICAL, certificat CE0086, cod; Protectie impotriva virusilor, gripei; Aura 1883+ Protejaza impotriva anumitor particule in concentratii de peste 20 ori limita admisa in spatiul de lucru (WEL) si aerosoli (vapori) chimici.

Număr anunț
DA25001539
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Gorj (CUI 11334847)
Furnizor / câștigător
CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI 34533881)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.060 RON
Valoare atribuită
1.060 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.060 RON

din 1.060 RON estimat