Atribuită Cumpărare directă

materiale sanitare diverse Cateter de punctie venoasa periferica nr. 18 (verde) – buc 500 – 0.41 RON fara TVA per bucata – 205.00 RON fara TVA 12 Cateter de punctie venoasa periferica nr. 26 (mov) – buc 300 – 0.49 RON fara TVA per bucata – 147.00 13 Seringa de 1 ml cu ac detasabil – buc 1,200 – 0.12 RON fara TVA per bucata – 144.00 14 Seringa de 1 ml pentru insulina cu ac incastrat (100 UI) – buc 500 – 0.21 RON fara TVA per bucata – 105.00 15 Seringa de 2 ml cu ac – buc 4,000 – 0.10 RON fara TVA per bucata – 400.00 16 Seringa de 5 ml cu ac – buc 5,000 – 0.11 RON fara TVA per bucata – 550.00 17 Seringa de 10 ml cu ac – buc 10,000 – 0.19 RON fara TVA per bucata – 1,900.00 18 Seringa de 20 ml cu ac – buc 10,000 – 0.27 RON fara TVA per bucata – 2,700.00 21 Pungi urinare colectoare – buc 1,300 – 0.82 RON fara TVA per bucata – 1,066.00 TOTAL 7,217.00

Număr anunț
DA25008258
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV (CUI 14989140)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.217 RON
Valoare atribuită
7.217 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.217 RON

din 7.217 RON estimat