Atribuită Cumpărare directă

Pachet piese echipament radio compus din: - antena THR880i - 3 buc - carcasa fata THR880i - 1 buc - placa de baza RC-10 THR880i - 1 buc - cablu spiralat Ericsson RJ9 - 20 buc

Număr anunț
DA25009948
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA DELTA AL JUDETULUI TULCEA (CUI 4321542)
Furnizor / câștigător
RADIOCOM BIHOR SRL (CUI 25191453)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.455 RON
Valoare atribuită
1.455 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.455 RON

din 1.455 RON estimat