Atribuită Cumpărare directă

ARC CADIX 6 FARF DESERT 19,5CM 67 set ARC CADIX 6 FARF ADANCI 23.8CM 67 set ARC CADIX 6 FARF INTINSE 25CM 67 set ARC CADIX BOL SALATA 12CM 67 set ARC FESTON BOL SALATA 25CM 50 set ARC FESTON PLATOU OV. 33CM 50 set

Număr anunț
DA25011205
Autoritate contractantă
ORASUL PETRILA (CUI 4375097)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39221200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.904,98 RON
Valoare atribuită
6.904,98 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.904,98 RON

din 6.904,98 RON estimat