Atribuită Cumpărare directă

Accidente persoane si bagaje pentru auto Mercedes-Benz, CT-18-CTB. Asigurat : Centrul Cultural Judetean Constanta "Teodor T.Burada" (CUI: 4859860) Prima de asigurare pentru anul urmator este de 49 Euro/an, prima in lei:234.06 lei

Număr anunț
DA24997017
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL JUDETEAN CONSTANTA"TEODOR T. BURADA (CUI 4859860)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66512100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
234,06 RON
Valoare atribuită
234,06 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

234,06 RON

din 234,06 RON estimat