Atribuită
Cumpărare directă
Switch cu management Allied Telesis AT-GS950/24-50, 24 porturi 10/100/1000 Mbps (Gigabit) si 2 combo SFP, rackabil. Layer 2, Smart-managed. Garantie: 24 luni. Pret total = 1017,00 lei fara TVA, Pret cu TVA 19% = 1210,23 lei Transport inclus în pret Termen de livrare 72 ore Beneficiar Universitatea Babes-Bolyai Cluj-Napoca, Facultatea de Teologie Reformata - Sallai Timea Responsabil achizitie - Doru Miu
- Număr anunț
- DA25015904
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
- Cod CPV
- 32420000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.017 RON
- Valoare atribuită
- 1.017 RON
- Data publicării
- 10.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.