Atribuită
Cumpărare directă
Masuratori topo si intocmire planuri cadastrale cu receptie OCPI pentru suprafete pana la un hectar.Pentru ce depaseste suprafata de un hectar se percep 100 lei pentru fiecare hectar sau subdiviziune in plus Masuratori topo si intocmire planuri cadastrale cu receptie OCPI pentru cladiri.
- Număr anunț
- DA24992381
- Autoritate contractantă
- COMUNA ULMI (CONSILIUL LOCAL ULMI) (CUI 4344651)
- Furnizor / câștigător
- P.F.A. SERBAN CONSTANTIN (CUI 20628361)
- Cod CPV
- 71354300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.600 RON
- Valoare atribuită
- 12.600 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.