Atribuită
Cumpărare directă
Lucrare cablaj structurat ce include urmatoarele echipamente si servicii: Rack perete 9U Patch-panel 24 porturi echipat Patch cord Cat.6 FTP, LSOH, gri, 0.5m Prize duble RJ45 Cable Organizer Cablu ftp cat 6 Bara de alimentare (PDU) Cablu f.o singlemode, 8 fibre OS1&OS2, 9/125, LOOSE TUBE,LS0H, negru Canal cablu cu adeziv si accesorii (bax) Materiale / accesorii montaj Teava plastic protectie fibra Manopera instalare cablaj structurat Operatiune sapare sant traseu fibra optica
- Număr anunț
- DA24987801
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- BUSINESS SOFTWARE DEVELOPMENT SRL (CUI 16552869)
- Cod CPV
- 45314320-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.300 RON
- Valoare atribuită
- 15.300 RON
- Data publicării
- 05.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.