Atribuită Cumpărare directă

1. ASEVI de portocala ; 2. sapun lichid orice aroma in afara de vanilie ;

Număr anunț
DA25015241
Autoritate contractantă
S.C. URBIS SERVCONSTRUCT S.R.L (CUI 26454388)
Furnizor / câștigător
MB SILVER IMPEX SRL (CUI 17679845)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
560,92 RON
Valoare atribuită
560,92 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

560,92 RON

din 560,92 RON estimat