Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de verificare tehnica periodica pentru un numar de 8 centrale termice aflate in dotarea cladirilor unde isi desfasoara activitatea subunitati postale: - din cadrul O.J.P. Olt, respectiv la sediul: O.P. Bals - 1 centrala (1x350,00 lei = 350,00 lei); O.P. Caracal - 1 centrala (1x500,00 lei = 500,00); - din cadrul O.J.P. Dolj, respectiv la sediul: O.J.P. Dolj/Sediu Sucursala Craiova (2 x 800,00 = 1.600,00 lei); O.P. Bailesti (1x600,00 lei = 600,00 lei); C.R.Tz. Craiova (1x1.200,00 lei = 1.200,00 lei); O.P. Filiasi (1x300,00 lei = 300,00 lei, fara costuri suplimentare pentu entitatea contractanta. Pers. de contact; Vasilcoiu Virgil 0736705898
- Număr anunț
- DA25014561
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Furnizor / câștigător
- MLTR CONSULTING SRL (CUI 9175570)
- Cod CPV
- 71631000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.550 RON
- Valoare atribuită
- 4.550 RON
- Data publicării
- 10.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.