Atribuită Cumpărare directă

Servicii de mica publicitate SCTHE WOLVERS.RO SRL Referat nr.MBR_DSI 13500758/13.01.2020 AS Buftea

Număr anunț
DA24946131
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
Furnizor / câștigător
ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI 38547529)
Cod CPV
92400000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,40 RON
Valoare atribuită
168,40 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,40 RON

din 168,40 RON estimat