Atribuită Cumpărare directă

SOLUTIE CE CONTINE SUBSTANTE TENSIOACTIVE PT CURATAT ARAGAZUL,PLITE SI CUPTOROARE.RECIPIENT CU PULVERIZATOR. Perie cu suport pt wc Konex cu suport cu fir plastic rezistent

Număr anunț
DA25016042
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
Furnizor / câștigător
OVISO MARKETING SRL (CUI 5197079)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
271,83 RON
Valoare atribuită
271,83 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

271,83 RON

din 271,83 RON estimat