Atribuită
Cumpărare directă
Pachet complet echipamente Cat. III de protectie ce ofera o protectie inalta personalului medical care asigura asistenta medicala de urgenta pentru pacientii diagnosticati cu gripa / infectii respiratorii severe cu diferite tipuri de virusuri. Contine: Combinezon TYVEK - protectie biologica tip 4B, EN 14126. Testat si certificat ca echipament de protectie Categoria III. Prevazut cu gluga si elastic la maini, glezne si talie. Ochelari de protectie - lentila de policarbonat; aerisire indirecta; montura flexibila din PVC. Prevazuti cu banda elastica textila, ajustabila. Botosei protectie cu talpa ce reduce riscul de alunecare; Cat III, fabricati din material trilaminat tratat antistatic. Protectie tip PB [6]. Prevazut cu elasic in jurul gleznei. Manusi din nitril - degete texturate, culoare albastra, lungime 240 mm; Certificare : 374-2:2003. Masca FFP3 - medicala cu stratul exterior format din polipropilen netesuta, impermeabila pentru fluide Produs conform directivei pentru echipament personal de protecție 89/686/EEC: CAT III si EN 149:2001+A1:2009 Ambalaj individual.
- Număr anunț
- DA24937769
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI 31266046)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare atribuită
- 2.400 RON
- Data publicării
- 29.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.