Atribuită Cumpărare directă

Ulei amestec Husqvarna LS - 10 L Ulei amestec Stihl LS - 4 L Pila rotunda 4mm 4,5mm 4,8mm 5,5 mm - 12 buc Lant dinte Husqvarna, Oregon 3/8 1,5 mm - 5 buc ( 34 dinti x 5 bucati = 170 dinti)

Număr anunț
DA24998761
Autoritate contractantă
REGIA PUBLICA LOCALA A PADURILOR MAIERUS R.A. (CUI 30350806)
Furnizor / câștigător
DENDRO TOOLS S.R.L. (CUI 35341558)
Cod CPV
09211100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750,86 RON
Valoare atribuită
750,86 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

750,86 RON

din 750,86 RON estimat