Atribuită
Cumpărare directă
Optimizare continut retele de socializare. Popularizare unei pagini, cresterea vizibilitatii in cautari prin Search Engine Optimization. Cresterea împreună cu alți instagromatori relevanți, obținându-vă angajament mai natural în timp, beneficiază de o creștere constantă a profilului Instagram.-ianuarie 2020
- Număr anunț
- DA24945279
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI TIMISOARA CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI (CUI 2483475)
- Furnizor / câștigător
- NYAPPY MJ SRL (CUI 37628269)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 30.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.