Atribuită Cumpărare directă

Asistenta intocmire buget; Asistenta rectificari buget; Asistenta depunere buget in format pdf - Forexebug; Asistenta creare angajamente in sistem Forexebug; Asistenta modificare angajamente in sistem Forexebug; Asistenta formulare Forexebug lunare,trimestriale; Asistare introducere date in aplicatii ale Ministerului de Finante la cererea beneficarului. Consultanta tehnica, asistenta operare telefonic si remot

Număr anunț
DA24936329
Autoritate contractantă
COMUNA DOROBANTU (CUI 4793901)
Furnizor / câștigător
A.A.G. FOREXPERT S.R.L. (CUI 41985790)
Cod CPV
72261000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat