Atribuită Cumpărare directă

reparatie pompa dozatoare clor statia de apa

Număr anunț
DA24936441
Autoritate contractantă
COMUNA BUDUREASA (CUI 5431667)
Furnizor / câștigător
ALEXCARM SRL (CUI 15340094)
Cod CPV
50511100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.417,50 RON
Valoare atribuită
1.417,50 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.417,50 RON

din 1.417,50 RON estimat