Atribuită
Cumpărare directă
Prestarea de servicii curatenie si igienizare la sediul situat la adresa Satu Mare,str. Tudor Vladimirescu nr 8, in corpurile de cladiri A,B si C.prestarea se va desfasura lunar.Valoarea lunara este maxima.Facturare lunara.Posibilitate de prelungire Perioada contractuala este din 02.2020-31.12.2020 cu posibilitatea de prelungire prin act aditional pe o perioada de maxim 4 luni in anul 2021,cu conditia existentei fondrilor bugetare.In cazul prelungirii pe inca 4 luni valoarea lunara ofertata ramane aceiasi.
- Număr anunț
- DA24947701
- Autoritate contractantă
- Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectia Sociala (CUI 24699730)
- Furnizor / câștigător
- NASTAND SRL (CUI 10461249)
- Cod CPV
- 90919200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.125,99 RON
- Valoare atribuită
- 15.125,99 RON
- Data publicării
- 30.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.