Atribuită
Cumpărare directă
Descriere: CantC Denumire10 MAP SET GEOMETRIE 3PC/PT STG5 BLC YELLOW H COP A3/80GR/TOP27 PGN BIBL MARMORAT A4/75 MM10 SCR FILE PR CRYSTAL 45 MCR/12 XER H.COP BUSINESS A4/CUTIE5 ESS MAPA CART ELAST/GALBEN5 ESS MAPA CART ELAST/VERDE5 ESS MAPA CART ELAST/ROSU5 ESS MAPA CART ELAST/ALBS DES5 ESS MAPA CART ELAST/ALBS INC10 FAB TEXTMARKER 4 BUC10 SCR PIX CU SNUR/ALBASTRU10 ICO PIX KAMELEON TOUCH PEN50 RTC BIBL.PP LUX ALBS A4/51 AGR BANDA AD MARO/48MMX6010 PGN BIBL UNIBLACK+CUTIE/8CM5 BIC PIX ROUND STIC ALBS,60/S5 NUSA BANDA ADEZ. TRANSP/48X43 PLATINET CALCULATOR 12D PMC320 BLC YELLOW H COP A4/80GR CUT5 MAP CAPSAT UNIV 24-26/6/20 C10 ICO MAGNETI WHITEB.10 BUC IC10 ROM BANDA ADEZ18MMX25M 5B/SE1 PGN CAPSATOR INOX NR 10/20FI20 NUSA REZERVA CUB NOTES/500FO10 SCR 2 CUT AGRAFE COL50MM/10010 ARH DOSAR PP/A4/50 BUC3 ROM PERFORATOR 40 COLI2 ARH SFOARA BUMBAC 6/SET10 BIC MK PERM 2000 NG+AL/1,7 M10 BIC CREION CORECTOR/7 ML5 DON TUS PT STAMPILA 30ML/ALB10 KOR ADEZIV LICHID 50 ML5 SCR PIX CU GEL 0,7MM/5 BUC3 ICO CAPSE METAL NR10 LIA10 ICO CAPSE METAL 24/614 ROM PLIC C5 SILICON ROM13 ROM PLIC C5 GUMAT ROM14 ROM PLIC C5 RO2 ARH SFOARA CANEPA 100G1 ROM INELE ELASTIC 0,5KG50 RTC INDEX AUTOAD PLASTIC/5 C20 GPV PLIC DL GUMAT/10010 GPV PLIC TC5/SILICON/10010 GPV PLIC TB4 SILICON/10B10 ICO PIX GEL ALBASTRU/0,5 MM10 BIC CREI.GRAFIT HB/655/SET129 SCR CUB COLOR CU SUP/800 F7 SCR REZERVA CUB COLOR 500 F10 ROM PLIC DL AUTOAD.FER.STG R1 ARH CAPSATOR 24/6,16 COLI3 SCR PORTETICHETE CHEI+SUP/SE4 SCR DECAPSATOR
- Număr anunț
- DA24935612
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.577,36 RON
- Valoare atribuită
- 6.577,36 RON
- Data publicării
- 29.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.