Atribuită Cumpărare directă

Cutie x 3 blistere Al/PVC x 20 comprimate eliberare prelungita (3 ani)_ANGELINI

Număr anunț
DA24931357
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
545,55 RON
Valoare atribuită
545,55 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

545,55 RON

din 545,55 RON estimat