Atribuită Cumpărare directă

Paravan medical 4 sectiuni 160 X 200 cm 1 buc paravan medical 2 sectiuni 2 buc tensiometru mecanic 1 buc termometru digital 2 buc cantar electronic 2 buc

Număr anunț
DA24936542
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI HUNEDOARA (CUI 9819433)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
Cod CPV
33100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.551,26 RON
Valoare atribuită
1.551,26 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.551,26 RON

din 1.551,26 RON estimat