Atribuită Cumpărare directă

APROV PT BSMIL NR. NEC. 1892/30.01.20 Erlenmeyer 250ml GL Simax VTR632417106250 20*10=200 Erlenmeyer 150ml GL 10*9=90 Berzelius 100ml PP grad alabastra K1823 25*6=150 Berzelius 250ml TPX gradatie albastra K1723 6*18=108 HR354017560 Biureta 50ml AS automata Pellet RS lateral rob interm grad albastra Schellbach certif lot fara vas 0.1 1*560=560 Biureta 50ml AS automata Pellet RS lateral rob interm Schellbach 0.1 TK632438286725 2*330=660 HR354017060 Biureta 25ml AS automata Pellet RS lateral rob interm grad albastra Schellbach certif lot fara vas 0.05 1*560=560 Cilindru gradat 100ml PP K2563 3*14=42 Cilindru gradat 100ml A FI baza hex gr albastra Glassco636113820204 10*18=180 HR9470006 Stativ pentru pipete automate liniar 6 pozitii 1*314=314 ST60F5050 Hartie filtru 50x50cm 1coala Filtratech 30*2.1=63 Cos pentru recipienti 6 locuri K395 2*32=64

Număr anunț
DA24954662
Autoritate contractantă
AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
Furnizor / câștigător
NORDIC CHEMICALS SRL (CUI 31878614)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.991 RON
Valoare atribuită
2.991 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.991 RON

din 2.991 RON estimat