Atribuită
Cumpărare directă
Tastatura LCD alfanumeric,Modul extensie zone,Transformator pentru centrală,Acumulator pentru centrală,Detector mișcare,Suport detector,Contact electromagnetic,Detector fum și temperatura cu suport,Buton manual incendiu,Sirena de interior,Rack 19" 6U 540x550 mm,Doza conexiuni aluminiu pentru camera dome,Canal cablu,Cablu,Acumulator pentru sirena,Sirena de exterior,Detector spargere geam, capacitate mare de eliminare a zgomotelor,Modul prize,Tavă fixă,Cablu UTP cat 6,Canal cablu pt UTP,Tub PVC
- Număr anunț
- DA24936356
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01016 TARGU MURES (CUI 32537534)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROSEC SERV SRL (CUI 15409454)
- Cod CPV
- 35125000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.367,43 RON
- Valoare atribuită
- 7.367,43 RON
- Data publicării
- 29.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.