Atribuită Cumpărare directă

CMIASVB SA achizitioneaza 2 Seturi discuri frana fata originale DACIA LODGY Pret fara tva/set - 352,10 lei

Număr anunț
DA24934184
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA INTRETINEREA ARBORILOR SI SPATIULUI VERDE BUCURESTI S.A. (CUI 37829106)
Furnizor / câștigător
EDYMAX SRL (CUI 24304996)
Cod CPV
34322200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
704,20 RON
Valoare atribuită
704,20 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

704,20 RON

din 704,20 RON estimat