Atribuită
Cumpărare directă
CONFORM DEVIZ NR.67 30.01.2020 INLOCUIT FILTRU AER, ULEI, POLEN INLOCUIT ULEI INLOCUIT DISC FRANA FATA SI PLACUTE FRANA FATA INLOCUIT DISC FRANA SPATE SI PLACUTE FRANA SPATE INLOCUIT SABOTI FRANA INLOCUIT CABLU FRANA DE MANA INLOCUIT RULMENT SARCINA SUPORT ARC INLOCUIT BRATE SUSPENSIE ROATA INLOCUIT BUCSA BARA STABILIZARE SI BIELETA ANTIRULIU INLOCUIT STERGATOARE
- Număr anunț
- DA24949338
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SALAJ (CUI 4291778)
- Furnizor / câștigător
- SPEED SERVICE S.R.L. (CUI 22853858)
- Cod CPV
- 50100000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.889,09 RON
- Valoare atribuită
- 4.889,09 RON
- Data publicării
- 31.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.