Atribuită
Cumpărare directă
Reactivii trebuie sa fie sub forma unor carduri ce detin o camera de reactie in care se afla reactivi specifici liofilizati , solutii de buffer si conservanti in forma uscata, toate aceste componente existand intr-un singur card de testare. Testul consta în recalcifierea plasmei în prezen?a unui fosfolipid ( substitut de trombocite ) ?i un activator , pentru masurarea ulterioara a timpului necesar pentru activarea fazei de coagulare. CUT * 50 TESTE, SE VINDE DOAR LA CUTIE
- Număr anunț
- DA24944384
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- SANPRODMED SRL (CUI 13362380)
- Cod CPV
- 33694000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 30.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.