Atribuită Cumpărare directă

Asistenta tehnica de la o1.01.2019-31.01.2019

Număr anunț
DA24947236
Autoritate contractantă
SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE (CUI 8468440)
Furnizor / câștigător
GETICA S.R.L. (CUI 2796960)
Cod CPV
72611000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.300 RON
Valoare atribuită
3.300 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.300 RON

din 3.300 RON estimat