Atribuită Cumpărare directă

Plasture in rola pe suport de matase, cu margini in zig-zag pentru o rupere usoara, de culoare alba. Cu grad ridicat de extensibilitate, se indeparteaza atraumatic fara a lasa reziduuri. Indicat pentru fixarea delicata a pansamentelor, sondelor, canulelor, cateterelor, recomandat pacientilor cu piele sensibila. Dimensiune : 5 cm x 9,2 m Mod de ambalare : individual/rola

Număr anunț
DA24941634
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Teodor Andrei" Lugoj (CUI 2501652)
Furnizor / câștigător
PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
Cod CPV
33141112-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat