Atribuită Cumpărare directă

PULPE SUPERIOARE 26.7, PIEPT DEZOSAT 8.7, PULPA PORC 36, CARNE TOCATA PORC 24

Număr anunț
DA24946076
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ (CUI 5360914)
Furnizor / câștigător
CINA CARMANGERIE SRL (CUI 2878920)
Cod CPV
15110000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.370,58 RON
Valoare atribuită
1.370,58 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.370,58 RON

din 1.370,58 RON estimat