Atribuită Cumpărare directă

Verificari Centrale termice 2 BUC X 300 RON = 600 RON Verificari tehnice puncte de ardere 11 BUC X 50 RON = 550 RON

Număr anunț
DA24961007
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA BREAZA (CUI 28992022)
Furnizor / câștigător
SABISOR SRL (CUI 16839050)
Cod CPV
71356100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
966,38 RON
Valoare atribuită
966,38 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

966,38 RON

din 966,38 RON estimat