Atribuită Cumpărare directă

LAME MICROSCOP 26x76x1 MM MATUITE LA UN CAP MARIENFELD GERMANIA/LAME MICROTOM DURA EDGE PROFIL INGUS

Număr anunț
DA34822132
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
PROTAR SERVICE SRL (CUI 5066847)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.780 RON
Data publicării
11.01.2024 13:46
Data finalizării
15.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.780 RON