Atribuită Cumpărare directă

LOCAMIN 500MG/ML PIC. ORALE X 50ML

Număr anunț
DA24962601
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL " ANGHEL SALIGNY" FETESTI (CUI 4365220)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
232,10 RON
Valoare atribuită
232,10 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

232,10 RON

din 232,10 RON estimat