Atribuită Cumpărare directă

BIELETA DIRECTIE 75.63 X 2 = 151.26LEI. CAP BARA 63.03 X 2 = 126.05LEI. BIELETA ANTIROLIU 21.01 X 2= 42.02LE

Număr anunț
DA24947146
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
Furnizor / câștigător
AUTOSTREET CAR CENTER STL (CUI 35046361)
Cod CPV
34330000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
319,34 RON
Valoare atribuită
319,34 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

319,34 RON

din 319,34 RON estimat