Atribuită Cumpărare directă

DCI: SORBITOLUM Cutie x 10 pungi din PVC plastifiat x 1 tub conector x 2000ml solutie perfuzabila INFOMED FLUIDS SRL - ROMANIA mai putin prezenta tine loc de comanda ferma

Număr anunț
DA24993563
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33692200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
567,70 RON
Valoare atribuită
567,70 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

567,70 RON

din 567,70 RON estimat