Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta doreste sa achizitioneze servicii de cadastru , topografie si geodezie necesare intocmirii documentatiilor necesare ce stau la baza emiterii titlurilor de proprietate. Masuratori topografice a terenurilor arabile situate in intravilanul si extravilanul comunei 1 Decembrie.
- Număr anunț
- DA24956732
- Autoritate contractantă
- COMUNA 1 DECEMBRIE (CUI 4505588)
- Furnizor / câștigător
- Birou de Cadastru si Geodeezie - Barbu Florica (CUI 32739576)
- Cod CPV
- 71351810-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 72.000 RON
- Valoare atribuită
- 72.000 RON
- Data publicării
- 31.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.