Atribuită
Cumpărare directă
Eritromicina 10 mcg, Cefoxitin 30 mcg, Gentamicin 10 mcg, Tobramycin 10 mcg, Tetraciclina 30 mcg, Norfloxacin 10 ug, , Cefepim 30 mcg, Amoxicilin/Clavulanic 20/10 mcg,, Nitrofurantoin 300 mcg,, Trimethoprim/sulfmetozaxol 1.25/25 ug, Ampicilina 10 ug, Ceftriaxona 30mcg, Fosfomicin 200 mcg, Meropenem 10 ug, Rifampicna 5 ug, Ceftarolin 30 ug, Linezolid 10 ug, Cloranfenicol 30 ug, Acid Nalidixic 30 ug, Ceftriazona 30 ug, Novobiocin, Levofloxacin 5 ug
- Număr anunț
- DA24961240
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA AJUDETULUI GALATI (CUI 11314530)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI 13833576)
- Cod CPV
- 24931250-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 154 RON
- Valoare atribuită
- 154 RON
- Data publicării
- 03.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.