Atribuită Cumpărare directă

“ Halate chirurgicale medici – Sala Operatie " • Halate chirurgicale medici –marimea XXXXL (nr.62) – 300 buc • Halate chirurgicale medici – marimea XXXL(nr.58-60) - 200 buc • halatele vor fi confectionate din bumbac 100 %, cu maneci si partea din fata dublate cu material impermeabil, de culoare alba sau verde, cu manseta elastica groasa (4-8 cm)

Număr anunț
DA24968264
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
33199000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.250 RON
Valoare atribuită
28.250 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.250 RON

din 28.250 RON estimat