Atribuită Cumpărare directă

Incheierea unui contract avand ca obiect servicii de spalare curatare lenjerie Centrul Regional de Proceduri si Cazare a Solicitantilor de Azil Giurgiu, pentru perioada februarie-decembrie 2020. Cantitatea totala este de 3300kg (300kg/luna).

Număr anunț
DA24950243
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL GENERAL PENTRU IMIGRARI (CUI 22084517)
Furnizor / câștigător
SILGIMAR PROD S.A. (CUI 18594267)
Cod CPV
98310000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.850 RON
Valoare atribuită
14.850 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.850 RON

din 14.850 RON estimat