Atribuită
Cumpărare directă
Serv.de elaborare exp.privind evaluarea volumului si valoarea lucrarilor ramase de executat si expertiza tehnica pentru evaluarea lucrarilor executate pentru ob.de inv.,,Reabilitare Scoala Al.Sever”.Prestatorul va livra urm.documente in 2 exemplare pe suport de hartie si 1 exemplar in format electronic (CD/DVD):Expertiza th.de evaluare a lucrarilor executate si raport de expertiza care va include, daca este cazul, recomandari privind executia lucrarilor de remediere a lucrarilor executate;-Expertiza privind evaluarea volumului si valoarea lucrarilor ramase de executat;-Cantitati de lucrari ramase de executat, fara valori(inclusiv lucrari de remediere din raportul de expertiza, daca se impun a fi executate)- Cantitati de lucrari ramase de executat, cu valori (costul lucrarilor ramase de executat evaluat la preturile actuale de pe piata);-Cantitatile de resurse (materiale, manopera, utilaje, transport);-Masuri de conservare (daca se impun);-Actualizarea Devizului General al obiectivului de investitie.Pentru realizarea doc.UAT Moinesti va pune la dispozitia prestatorului Proiectul tehnic, cantitatile de lucrari aferente ob.de inv, situatiile de lucrari decontate pana la data de 26.11.2019 si orice alte documente necesare in vederea prestarii serv.I
- Număr anunț
- DA24953257
- Autoritate contractantă
- Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
- Furnizor / câștigător
- SIMPA CONSULT SRL (CUI 17561261)
- Cod CPV
- 71356200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.000 RON
- Valoare atribuită
- 23.000 RON
- Data publicării
- 31.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.