Atribuită Cumpărare directă

Servicii de internet in perioada 01.02.2020-30.06.2020, conform precizarilor caietului de sarcini nr. 440151/28.01.2020

Număr anunț
DA24954553
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN CLUJ (CUI 4547109)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.847,50 RON
Valoare atribuită
3.847,50 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.847,50 RON

din 3.847,50 RON estimat