Atribuită Cumpărare directă

ACE SEMIAUTOMATE PENTRU PUNCTIE SI BIOPSIE PROSTATICĂ DE UNICĂ UTILIZARE PRODUS STERIL ,MARCAT CE. DIMENSIUNE G16 cu adancime 16 mm PREZENTA ȚINE LOC ȘI DE COMANDĂ

Număr anunț
DA24962589
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM 02534 IASI (CUI 4540054)
Furnizor / câștigător
M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI 10363240)
Cod CPV
33141323-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
717,30 RON
Valoare atribuită
717,30 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

717,30 RON

din 717,30 RON estimat