Atribuită
Cumpărare directă
axion vase cut mare buc 3 bureti de vase mari buc 4 cif crema 500 ML buc 3 detartrant buc 1 domestos bai 750 ML buc 3 hartie igienica ALBA 2 straturi - 10/set SET 6 hartie prosop- set 2 buc SET 25 mop buc 2 rivex pentru geam 1 L buc 3 rivex pentru gresie 1,5 l buc 3 saci gunoi 35 L- 50 buc/sul buc 6 saci gunoi 60 L buc 2 sapun deodorizant WC buc 4 sapun lichid pentru maini 1 l buc 2
- Număr anunț
- DA24967308
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA ORASULUI AZUGA (CUI 2843850)
- Furnizor / câștigător
- VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 272,20 RON
- Valoare atribuită
- 272,20 RON
- Data publicării
- 03.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.