Atribuită
Cumpărare directă
mere golden - 30 kg x 4,50 = 135,00 banane - 3 bax x 125,00 = 375,00 pere - 15 kg x 7,80 = 117,00 ceapa - 10 kg x 3,00 = 30,00 morcov - 20 kg x 3,00 = 60,00 telina - 10 kg x 5,00 = 50,00 cartofi - 150 kg x 2,80 = 420,00 fasole boabe - 10 kg x 10,50 = 105,00 lamai - 5 kg x 8,00 = 40,00 patrunjel - 20 leg x 1,40 = 28,00 kiwi - 28 kg x 8,60 = 240,80
- Număr anunț
- DA24957072
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.40 (CUI 29170992)
- Furnizor / câștigător
- DANCRISOR IMPEX SRL (CUI 29246829)
- Cod CPV
- 03200000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.600,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.600,80 RON
- Data publicării
- 01.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.