Atribuită Cumpărare directă

SSD 480 GB

Număr anunț
DA24962113
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UM 02605 Bucuresti (CUI 4221110)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
703,35 RON
Valoare atribuită
703,35 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

703,35 RON

din 703,35 RON estimat