Atribuită
Cumpărare directă
SMANTANA 32% 5KG 15KG,ULEI ARDEALUL 1L 18BUC,OREZ DERONI ORIGINAL 1KG 30BUC,MUSTAR DULCE LA MINUT 6BUC,PESMET PELES 250G 60BUC,MACAROANE 5KG HUTTON 4BUC,GORDON BLEU 40 PG,PULPE PUI GABENE 10KG,IAURT DE FRUCTE 125G 130BUC,ZAHAR ARO KG 10BUC,CUS CUS HUTTON 5KG 2BUC,PRAJITURA MAGURA 120 BUC mai putin
- Număr anunț
- DA24966965
- Autoritate contractantă
- LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS (CUI 4820240)
- Furnizor / câștigător
- IANATETI IMPEX SRL (CUI 8784051)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.559,09 RON
- Valoare atribuită
- 1.559,09 RON
- Data publicării
- 03.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.