Atribuită
Cumpărare directă
APROV PT BSMIL NR. NEC.1892/30.01.20 126430 - Pachet consumabile si reactivi de laborator, conform oferta AMEX 126430 si comanda client 31.01.2020, ce include: T-B-1000 - Varfuri pentru pipete automate 1 ml - 61.27 lei/pk – 1 pk – total 61.27 lei AT05.1 - Hartie de filtru rotunda 150 mm, filtrare lenta - 162.00 lei/pk – 2 pk – total 324.00 lei HK48.1 - Filtre rotunde din fibra de sticla fara liant, diam=55 mm - 162.00 lei/pk – 2 pk – total 324.00 lei T876.2 - Hidrogenofosfat de sodiu - 193.00 lei/buc – 1 buc – total 193.00 lei P018.2 - Hidrogenofosfat de potasiu - 171.50 lei/buc – 2 buc – total 343.00 lei TOTAL 1245.27 lei
- Număr anunț
- DA24967865
- Autoritate contractantă
- AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.245,27 RON
- Valoare atribuită
- 1.245,27 RON
- Data publicării
- 04.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.