Atribuită Cumpărare directă

Monitor LED IPS, minim 32", rezoluție QHD, rezoluție minim 2560 x 1440, W-LED, Luminozitate 450 cd/m², Rata de refresh 56 - 76 Hz, Porturi: Display Port, VGA, HDMI, USB, LAN, Intrare audio PC, 1 x Casti, Tehnologii Low blue light, HDR, Negru. Cod: 328P6AUBREB/00 . Garantie minim 3 ani.

Număr anunț
DA24968149
Autoritate contractantă
Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
32323100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.450 RON
Valoare atribuită
1.450 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.450 RON

din 1.450 RON estimat