Atribuită Cumpărare directă

MASINA DE FREZAT UNIVERSALA MARCA ROBLAND T-120 P Principalele avantaje ale acestei maşini sunt: • Masină deosebit de robustă. • Mesele de lucru grele , din fontă nervurată • Ghidaje foarte robuste de precizie înaltă şi fiabilitate maximă • Sisteme de reglaj rapid (sistem cap revolver) atât pentru adâncimea de frezare cât şi pentru înăltimea de frezare ( 8 pozitii diferite reglabile în prealabil ). • Sistem foarte usor de schimbare a diametrului arborelui port freză (sist arbore interschimbabil MK 5 ). • Ajustaje ( guri) de exhaustare atât în masa maşinii cât şi superior în dreptul frezei. • Dispozitiv excentric pentru fixarea pieselor de lucru ( lăţime de lucru 40 cm pe masa mobilă) • Rigla specială pentru măsurarea, marcarea, afişarea lungimii pieselor (4 dimensiuni diferite reglabile ). • Decupaj mare în masa maşinii pentru scule cu diametru maxim = 320 mm. Sistem de suport cărucior deplasabil, rulmenţi liniari ( recircularea bilelor) de precizie şi fiabilitate maximă, ce conferă o deplasare a mesei mobile pe o lungime de 1200 mm) • Interschimbabilitate sens de rotaţie. • Blocare ax.

Număr anunț
DA24963264
Autoritate contractantă
S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
Furnizor / câștigător
PALISANDER ROM COM SRL (CUI 8700670)
Cod CPV
42623000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.774 RON
Valoare atribuită
36.774 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.774 RON

din 36.774 RON estimat