Atribuită Cumpărare directă

1.ACUMULATORI VARTA 61AH, COD CPV=31430000-9= 294.15LEI/BUC X2BUC=588.30LEI

Număr anunț
DA24951005
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SEICA MARE (CUI 18076338)
Furnizor / câștigător
INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 805361)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588,30 RON
Valoare atribuită
588,30 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

588,30 RON

din 588,30 RON estimat